همکاران افتخار صنعت ماهان

مجموعه افتخار صنعت ماهان با 50 نفر نیروی انسانی مستقیم مشغول به کار در حوزه لوازم خانگی با دو برند تکنولایو و تکنولند می باشد همچنین با توجه به ضرورت تولید و همچنین تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت تولید و تولید کنندگان و همچنین خودکفایی در صنایع لوازم خانگی در کشور عزیزمان ایران از سال ۱۳۹۳ با کار مطالعاتی و علمی پا به عرصه صنعت لوازم خانگی نهادیم که این امر هم در زمینه تولید، توسعه ، اشتغال زایی ، بالندگی مجموعه و کشور عزیزمان بسیار حائز اهمیت می باشد. مجموعه افتخار صنعت ماهان امروز با استفاده از تجارب و ظرفیت های موجود در این صنعت و با استفاده از نیرو های متخصص و متعهد قصد گرفتن سهم برندهای خارجی در صحنه رقابتی را دارد همچنین در سال 1398 این مجموعه به ثبت برند چهارباغ با هدف مرجع تخصصی لوازم خانگی در فضای مجازی وارد عرصه دیجیتال مارکتینگ شد که این امر با توجه به نیاز روز بازار در این صنعت خواهد بود. امروز افتخار صنعت ماهان با ورود به شبکه های مختلف فروش و توزیع قصد کمبود و جایگزین شدن در برندهای خارجی جزء استراتژی خود قرار داده است.

شرکت افتخار صنعـت ماهان بر گرفته از تیم های متخصص در زمینه های ذیل :تیم تخصص فروش بازار – فروش تعاونی ها ارگان ها و نهادهای دولتی – فروش تیم دیجیتال مارکتینگ – فروش آنلاین – تیم تخصصی تولید – تیم بازاریابی مارکتینگ می باشد که در هر کدوم در حوزه فعالیت خـود با تحصیلات مرتبط در حال فعالیت می باشـد.

از سال ۱۳۹۳ با یاری خدا و تلاش بی وقفه مجموعه با تغییری روبه جلو با ثبت برند تکنولایو در چندین حوزه محصولات صنایع لوازم خانگی و توسعه شبکه فروش و توسعه محصولات و ایجاد اشتغال در مجوعه شروع به فعالیت جدید نمود که ایجاد اشتغال در مجموعه از اهداف مهم و جدی شرکت ، سر لوحه کار قرار گرفت . از سال 1394 در زمینه توسعه محصولاتی مثل محصولات برودتی ، گازسوز ، صوت و تصویری ، شوینده فعالیت نموده و در سال 1396 برند تکنولند را نیز جهت ایجاد شبکه فروش جدید در کشور ثبت و معرفی گردیم.

و همواره در سگمنتهای بالا و پایین بازار حضور فعال و مستمر داشته ایم . الزام به ذکر شرکت افتخار صنعت ماهان همراه با شرکت های ذیل همکاری می نمائید. گل اسای سرما – سینجر – هدیش – تیوا – دونار – سپاهان جارو – روسو – پدیده ماندگار کیمیا – مورانو

احمد افقری رئیس هیت مدیره
حامدکالهدوزان مدیرعامل شرکت افتخارصنعت ماهان
محسن آقابابابزرگ نائب رئیس هیئت مدیره
مهدی حاجی زاده عضو هیئت مدیره

استراتژی کلان مجموعه

  1. گرفتن سهم تولید و فروش محصولات لوازم خانگی با برند ایرانی متعهد
  2. تکمیل سبد توزیع محصولات در این سبد
  3. توسعه منابع انسانی
  4. توسعه شبکه فروش و توزیع در صنعت کشور
  5. ایجاد فروشگاهای برندشاپ (فروش مستقیم به مصرف کنندگان )
  6. ارائه محصولات با کیفیت و بروز به مصرف کنندگان لوازم خانگی
  7. گرفتن سهم رقبای خارجی با تولید محصول با کیفیت ایرانی

با توجه به معرفی مجموعه افتخار صنعت ماهان موقعیت این مجموعه در سال های گذشته و طرح ها و استراتژی این مجموعه در آینده نزدیک از مدیران و مسئولین محترم سیاسی و اقتصادی تقاضامندست این مجموعه را در رسیدن به اهداف و استراتژی های مقدس این مجموعه برای برانداشته شدن پرچم عزیزمان ایران یاری نمایند. تعهد ما به مسئولین تولید و توزیع محصولات با کیفیت درخور شأن مردم عزیزمان و همچنین توسعه و بالندگی در حوزه منابع انسانی و تولید می باشد امیدواریم در این مهم دست در دست همدیگر برای پیروی از شعار سال 1399 ( جهش تولید ) گام موثر برداریم .

به بالای صفحه بردن